NASTOPE.SK
Image default

STREĽBA V BRATISLAVE: Zranený muž je v nemocnici

Dnes v popoludňajších hodinách sme prijali policajti oznámenie o konflikte medzi dvoma mužmi. Hádka vyvrcholila streľbou.

Všetko sa to malo stať krátko popoludní na ulici Schneidera Trnavského v Bratislave. Policajná hliadka po oznámení vyrazila na miesto. Hodnovernosť informácie potvrdila. Na mieste našli postreleného muža, ktorého privolaní záchranári previezli do jednej z bratislavských nemocníc.

“Môžeme potvrdiť, že sme vyslali záchranárov k postrelenému mužovi. Záchranári ho transportovali do jednej z nemocníc v Bratislave. Počas prevozu bol pri vedomí,” doplnila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová.

Aktualizované 29.3.2019

Policajti začali na prípade pracovať a v priebehu niekoľkých hodín zosumarizovali informácie.

“Podľa doterajších informácií mal muž na svojom pozemku v čase okolo 12:45 h spozorovať neznámeho muža, ako odnáša košík s kvetmi. Medzi mužmi malo prísť k slovnému konfliktu a po tom, ako chcel neznámy muž z miesta odísť mal druhý muž použiť varovný výstrel do vzduchu z legálne držanej zbrane. Následne malo prísť medzi mužmi k fyzickému napadnutiu, pri ktorom vyšiel zo zbrane jeden výstrel a zasiahol neznámeho muža do nohy. Zranený z miesta odišiel na neznáme miesto. Policajtom sa podarilo zraneného muža vypátrať v jednej zo záhradných chatiek. Muž bol odovzdaný do starostlivosti privolaným záchranárom a prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. Lustráciou zraneného muža v policajných evidenciách bolo zistené, že sa nachádza v pátraní a bol na neho vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre trestný čin podvodu.” prezradila hovorkyňa bratislavskej polície Veronika Slámková.

V súvislosti so streľbou v bratislavskej Dúbravke začal vyšetrovateľ trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví. Zadržaného muža umiestnil do cely policajného zaistenia.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Potvrdiť Čítať ďalej