NASTOPE.SK
Image default

POLICAJTI OBJASNILI MAFIÁNSKU VRAŽDU: Upozornil na ňu reportér NASTOPE.SK

Ján Šimek prezývaný Anča je nezvestný viac ako desať rokov. Na jeho vraždu a detaily likvidácie pozostatkov upozornil reportér NASTOPE.SK v roku 2017. Ubehli dva roky a meno Jána Šimeka, už v databáze nezvestných ľudí nenájdete. Informácie získané pri tvorbe článku o pozemkovej a bytovej mafii totiž viedli k objasneniu prípadu a obvineniu z vraždy.

Na meno Jána Šimeka upozornil reportéra človek spájaný s bratislavským podsvetím. Prípad sa stal v roku 2008. Muž s prezývkou Anča, ktorý jedného dňa navždy zmizol, pochádzal z bratislavskej Petržalky. Vyučil sa za automechanika. V deväťdesiatych rokoch sa začal pohybovať v prostredí bratislavského podsvetia. Namiesto vysnívaného bohatstva a života v blahobyte, skončil podľa zistení novinára rozštvrtený v plastovom sude na potraviny.

Zavraždený Ján Šimek prezývaný Anča
Zavraždený Ján Šimek prezývaný Anča: Jeho telo nikdy nenašli.
Foto: Archív
Objednávka vraždy

„Janko Šimek bol môj kamarát, taký obrovský chlap. Naposledy mi volal tesne predtým ako zmizol. Povedal mi, by som prišiel do baru v Petržalke, ktorý vlastnil on a muž prezývaný Ceco. Tam mi povedal, že Ceco odchádza na mesiac do Malajzie. Tak sa to robilo, keď si niekto išiel urobiť alibi pre nejakú vraždu. Janko sa mi vtedy zdôveril, že sa bojí, že ho dajú dole. Takáčovci ho obviňovali, že ich pripravil o veľké zisky. Po tomto rozhovore som ho ešte videl s istými ľuďmi z podsvetia a od tej doby je Janko nezvestný. “ vyrozprával pred dvoma rokmi historku človek, ktorý sa roky pohybuje v bratislavskom podsvetí. Bolo to počas rozhovoru, pri ktorom bol konfrontovaný s podvodnými prevodmi s nehnuteľnosťami. V istej chvíli hlesol niečo v tom duchu, že nejaký starý dom nie je taký dôležitý, ako to, že zmizol jeho kamarát. Vyslovil meno Ján Šimek a potom aj prezývku človeka, ktorý ho mal zavraždiť. „Počul som, že ho mal dať dole nejaký Kladivo. Malo sa to stať v chatovej oblasti v Dúbravke a tú chatu neskôr kvôli dôkazom zapálili,“ prezradil možno, aby odklonil pozornosť od svojich podvodov. To mu príliš nevyšlo, ale informácia o nezvestnom mužovi a jeho vražde bola určite zaujímavá. Na článok, ktorý by mohol niečo zmeniť to však nestačilo.

Dom nezvestného Jána Šimeka
Dom v Hviezdoslavove: Tu Ján Šimek naposledy býval
Foto: Ivan Mego

MAFIÁNSKA VRAŽDA DIEŤAŤA: Črtá sa ďalšia mega blamáž

Detaily, ktoré sa nedali prehliadnuť

Po týždňoch zisťovania informácií sa reportérovi NASTOPE.SK podarilo zistiť, za akých okolností Ján Šimek zmizol, kto s ním bol naposledy, kto sa skrýva pod prezývkou Kladivo a dokonca aj detaily vraždy a likvidácie Šimekových pozostatkov. Boli to detaily, ktoré už nemohli prehliadnuť ani policajti. Podľa zistení reportéra, Šimeka dobodali, rozštvrtili, pozostatky dali do suda na potraviny a vyhodili do Dunaja.

piťovci zatýkanie
Pozostatky Jána Šimeka skončili v Dunaji: Kto stojí za jeho vraždou?

Tieto informácie postavili policajtov na nohy. Začalo vyšetrovanie a po dvoch rokoch, podľa našich informácii obvinili z vraždy muža prezývaného Kladivo. „Ďakujem, že ste sa venovali tomu prípadu. Bola som na polícii, kde ma po dlhých rokoch vypočúvali. Neverila som, že sa ešte niekedy dozviem čo sa stalo. Ďakujem… “ telefonovala v týchto dňoch manželka zavraždeného podnikateľa Jána Šimeka.

Polícia mlčí

Policajti, ktorí majú otázky o prípade na stole sa už niekoľko týždňov k ničomu nevyjadrujú. Podľa našich zistení sú v prípade vypočúvaní muži z bratislavského podsvetia. Jedným z nich je dokonca muž označovaný za mafiánskeho bossa.

Ako som sa dostal k informáciám o vražde a likvidácií pozostatkov nezvestného Jána Šimeka? Mená mužov, ktorí mali Jána Šimeka zavraždiť?  Ktorý mafiánsky boss v prípade vypovedá? A kto je záhadný muž prezývaný Kladivo? Prinesiem v ďalších článkoch.
Sledujte NASTOPE.SK
Svoje tipy a informácie posielajte na facebookovú stranku NASTOPE.SK – Ivan Mego  alebo na email tipy@nastope.sk

Súvisiace články

16-ročná Judita je pred súdom: Na krku má vraždu spolužiaka

Ivan Mego

BOLA TO VRAŽDA! Zásah NAKA na východe Slovenska

Ivan Mego

LOVCI LEBIEK V AKCII! V putách skončil muž odsúdený pre vraždu

Ivan Mego

NA ÚTEKU! Kde sa skrýva muž označovaný za šéfa pozemkovej mafie?

Ivan Mego

Muž obvinený z VRAŽDY MAFIÁNSKEHO BOSSA zatúžil po slobode

Ivan Mego

NOVÉ ZÁVAŽNÉ ZISTENIA v prípade zadržania člena mafiánskeho gangu. ČO SA DEJE V POZADÍ?

Ivan Mego

HORÚCO V JUSTIČNOM PALÁCI: Pre vraždu bossa vypočujú exriaditeľa SIS aj bossa mafie

Ivan Mego

ZVRAT V PRÍPADE VRAŽDY EXPRIMÁTORA: Obvinený zmenil výpoveď

Ivan Mego

ŠOKUJÚCE priznanie NÁJOMNÉHO VRAHA MAFIE: Odsúdili nevinného?

Ivan Mego

ZABIJAK PETLUŠ PRED SÚDOM! Vyprosil si lepšie väzenské podmienky ako podvodník z BMG Invest 

Ivan Mego

VÝSLUCH NA NAKA: Muži obvinení z vraždy Kuciaka sú opäť pred vyšetrovateľom

Ivan Mego

Verdikt do konca roka: Kľúčový svedok v prípade vraždy Kuciaka ide pred súd

Ivan Mego

STRELEC Z DISKOTÉKY ide do väzby! Policajtom ukázal, kde sa zbavil vražednej zbrane

Ivan Mego

MIMORIADNE PÁTRANIE: Bývalý elitný policajt z gangu sátorovcov je na úteku!

Ivan Mego

VRAŽDA! Dobili muža a hodili do šachty

Ivan Mego

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Potvrdiť Čítať ďalej