NASTOPE.SK
Image default

MUŽ S NOŽOM V RUKE PRED CIRKEVNOU ŠKOLOU! Policajti tasili zbrane

Proti mužovi s nožom v ruke muselo zasiahnuť viacero policajných hliadok. Prípad, ktorý až príliš pripomína zásah z Obchodnej ulice v Bratislave, sa tentokrát odohral v Bardejove. Obyvateľov mesta rozvášnil trest, ktorý ozbrojenému mužovi policajti udelili!
Muž ozbrojený nožom Bardejov
Muž ozbrojený nožom ohrozoval ľudí v Bardejove. Spacifikovali ho až policajti so zbraňami v rukách.
Foto: ONline Bardejov

Muž s nožom v ruke vyzlečený do pol pása sa prechádzal minulý týždeň vo štvrtok v okolí Jiráskovej ulice v Bardejove. O pohybe ozbrojeného muža dostala v krátkom čase informáciu aj polícia. Okolo pätnástej hodiny popoludní muža s nožom v ruke obkľúčili štyri policajné hliadky. Všetko sa to dialo pred vstupom do areálu cirkevnej školy.

NOVÉ VIDEO: Útok nožom vyvrcholil streľbou na ulici plnej ľudí

Muži zákona podľa svedkov neváhali a vo vyhrotenej situácií tasili zbrane. Muža s nožom vyzývali, aby ho odhodil.

,,51-ročný muž z obce Vaniškovce držal v ruke nôž, na výzvu policajnej hliadky, aby odhodil nôž najskôr nereagoval, neskôr po opakovanej výzve nôž odhodil. Muž bol zadržaný a predvedený na policajné oddelenie,” potvrdila informáciu o prípade krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

O prípade informovala prostredníctvom sociálnej siete stránka, ktorá sleduje dianie v Bardejove ONline Bardejov. Prípad okamžite vyvolal veľkú verejnú diskusiu. Ľudia z mesta na východe Slovenska sú rozčarovaní z toho, ako policajti celý prípad vyriešili. Muž z Vaniškoviec totiž obišiel s pokutou a takou kvalifikáciou skutku, že večer už strávil vo svojej posteli. “Dopustil sa priestupku proti verejnému poriadku. Vinu si priznal a uloženú pokutu bol ochotný zaplatiť.” upresnila hovorkyňa prípad, ktorý policajti ukončili až pod hrozbou použitia zbrane.

Muž ozbrojený nožom Bardejov
Muž ozbrojený nožom ohrozoval ľudí v Bardejove. Spacifikovali ho až policajti so zbraňami v rukách.
Foto: ONline Bardejov
Rozhorčenie na sociálnej sieti

“Ja som zaplatila pokutu, lebo som zaparkovala, kde som zaparkovať nemala, chybu som si priznala pokuta zaplatená. … niekto si pokojne vyjde pred školu kde sú deti, obnažený s nožom v ruke ohrozuje okolie a nevinné deti a tiež stačí zaplatiť pokutu. To je také slovenskéééé…a ešte to dajte aj verejne na FB… Ten pomyslený “spravodlivý” meter je nejaký prikrátky,” reagovala rozhorčene na sociálnej sieti Lenka.

“Ty kokso! Stáť pred budovou kde je kopa malých detí s nožom v ruke…. A potom si len zaplatiť pokutu a ísť ďalej jak nič… mne sa rozum zastavuje..odsťahovať sa do pralesa od tejto dnešnej spoločnosti,” napísala ďalší komentár Zuzana.

V podobnom duchu sa nesie celá diskusia na sociálnej sieti. Motív, pre ktorý sa muž s nožom v ruke do ulíc Bardejova vybral, a prečo jeho kroky smerovali k cirkevnému gymnáziu, sa nám zistiť nepodarilo.

Ak máte akékoľvek informácie o prípade, ale aj iné tipy, ktoré by sa mala verejnosť dozvedieť, píšte na našu oficiálnu facebookovú stránku, alebo na stránku nášho redaktora NASTOPE.SK – Ivan Mego.

Podobný prípad

S nožom v ruke ohrozoval ľudí, pred niečo viac ako dvoma týždňami aj muž, na ktorého strieľali policajti na Obchodnej ulici v Bratislave. Video zo streľby obletelo celé Slovensko. Útočník v Bratislave však na rozdiel od útočníka v Bardejove, bodol zamestnanca finančnej správy. Muža z Bratislavy stíhajú pre výtržníctvo.

 

Súvisiace články

MIMORIADNÁ UDALOSŤ v bratislavskej ZOO ušiel mladý leopard!

Ivan Mego

Takáčovci smerujú do väzby!

Ivan Mego

BRUTÁLNY ÚTOK V CENTRE BRATISLAVY: Policajti prosia o pomoc

Ivan Mego

SMRŤ 16-ROČNÉHO CHLAPCA: Zomrel dobodaný v luxusnom byte!

Ivan Mego

VRAŽDA MAFIÁNSKEHO BOSSA: Policajné komando v akcii

Ivan Mego

Veľký zásah NAKA s názvom TIGER!

Ivan Mego

VIDEO: HĽADANÝ SÝKOROVEC V PUTÁCH: Mafiána chytili v Rajke

Ivan Mego

ZVRAT V PRÍPADE VRAŽDY EXPRIMÁTORA: Obvinený zmenil výpoveď

Ivan Mego

Lovci lebiek v akcii: Hľadaného Slováka vypátrali v Thajsku

Ivan Mego

HASIČI V OHROZENÍ: Pri požiari domu začala vybuchovať munícia

Ivan Mego

Hrozivá nehoda: Auto z dvoma deťmi spadlo z mosta

Ivan Mego

HORÚCA SPRÁVA: Hľadaný Dušan Jakubík sa zastrelil!

Ivan Mego

V Pezinku našli zavraždenú ženu

Ivan Mego

Útok na postihnutého muža! Otriasol sídliskom, kde zavraždili 16-ročného Tomáša

Ivan Mego

BRUTÁLNY NÁLEZ PRI POPRADE: V útrobách mostu našli dve mŕtvoly

Ivan Mego

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Potvrdiť Čítať ďalej