NASTOPE.SK
Image default

HORÚCA SPRÁVA: V USA vydali zatykač na najlepšieho kulturistu planéty!

Športový svet je v šoku. Aktuálne najlepší kulturista planéty Mr. Olympia 2018 Shawn Rhoden má na krku vážne obvinenie. Polícia v Salt Lake County Rhodena prezývaného Felexatron zadržala a obvinila zo znásilnenia.
Shawn Rhoden Mr. Olympia
Shawn Rhoden sa stal v roku 2018 Mr. Olympia a zaradil sa tak medzi najlepších kulturistov planéty. Obvinenie zo znásilnia môže znamenať koniec jeho kariéry.
Foto: FB Shawn Rhoden

Zatykač na Shawna Rhodena vydali vo štvrtok pre obvinenie zo znásilnenia a sexuálneho útoku druhého stupňa. Kulturistická magahiezda Shawn Rhoden pochádza zo Santa Barbary v Kalifornii.

Shawn Rhoden Mr. Olympia
Shawn Rhoden: Sa stal v roku 2018 Mr. Olympia, keď zaznamenal jedno z najrýchlejších zlepšení v kulturistickom svete.
Foto: YouTube

Podľa informácií, ktoré zasiahli celý športový svet, bol Rhoden obvinený z útoku  na vydatú ženu, ktorá je kulturistka a bola Rhodenovou zverenkyňou. Najlepší kulturista planéty ženu podľa obvinenia znásilnil  12. októbra 2018 v izbe hotela Marriott Courtyard v Sandy.

Obvinenia Rhodena, ktorého v kulturistickom svete prezývajú Flexatron, je postavené na výsledkoch DNA a zdravotnej prehliadky znásilnenej ženy. Tá sa prehliadke podľa informácií z vyšetrovania podrobila okamžite po sexuálnom útoku.

Shawn Rhoden Mr. Olympia
Shawn Rhoden sa stal v roku 2018 Mr. Olympia a zaradil sa tak medzi najlepších kulturistov planéty. Obvinenie zo znásilnia môže znamenať koniec jeho kariéry.
Foto: YouTube

Výšku kaucie na najlepšieho kulturistu sveta súd stanovil na 750.000 dolárov. V prípade, že fenomenálny Shawn Rhoden kauciu nezaplatí, poputuje rovno do väzenia v Salt Lake County.

Shawn Rhoden patrí medzí absolútnu špičku celej histórie kulturistky. Medzi najväčšie hviezdy športu sa zaradil v roku 2018, keď na pódiu Mr. Olympia porazil kulturistickú megahviezdu Phila Heatha.

Shawn Rhoden Mr. Olympia
Shawn Rhoden sa stal v roku 2018 Mr. Olympia a zaradil sa tak medzi najlepších kulturistov planéty. Na pódiu porazil fenomenálneho Phila Heatha. Obvinenie zo znásilnia môže znamenať koniec jeho kariéry.
Foto: YouTube

Organizátori Mr. Olympia sa rozhodili, že nebudú čakať na verdikt súdu. Rhodenovi po obvinení okamžite udelili doživotný zákaz štartovať na najprestížnejšej kulturistickej súťaži sveta.  Organizátori sa vraj tak snažia vyhnúť akémukoľvek škandálu.

 

Súvisiace články

Štyri dni pátrali po nezvestnej Viole: Telo ženy XY zatiaľ ležalo v márnici

Ivan Mego

BRATISLAVA V STRACHU: Krásnu Violu znásilnili a dobili na smrť, agresor je medzi nami!

Ivan Mego

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Potvrdiť Čítať ďalej