NASTOPE.SK
Home » O NÁS

O NÁS

Novinár Ivan Mego
kontakt:
+421918824399
mego@nastope.sk

Stránka NASTOPE.SK je svojim obsahom a zameraním na slovenskom internete jedinečná. Portál budeme postupne zapĺňať informáciami zo sveta zločinu, polície, justície a záchranných zložiek. Hlavným cieľom NASTOPE.SK je intenzívne pomáhať ľuďom, ktorým sa stratil niekto blízky, alebo prišli o svoj majetok rukou zlodeja či podvodníka. Budeme sa tiež venovať prípadom vrážd, lúpežiam a inej závažnej trestnej činnosti, ktoré sa polícii doteraz nepodarilo objasniť. Reportéri NASTOPE.SK sú spolu s vami pripravení pomôcť k odhaleniu páchateľov aj ísť po stopách nezvestných.

Pri tvorbe stránky budeme intenzívne spolupracovať s políciou, prokuratúrou, hasičmi a mnohými ďalšími zložkami, ktoré sú súčasťou systému pre dodržiavanie zákona a ochranu života a zdravia ľudí.

Správy, ktoré budeme prinášať, budú v súlade s novinárskou etikou, overené a pri ich tvorbe budú dodržané všetky novinárske postupy. Priestor na vyjadrenie vždy dostanú všetky strany sporu a vy si ich na portáli NASTOPE.SK budete môcť prečítať, alebo vypočuť a vytvoriť si tak vlastný názor neovplyvnený autorom.

Garantom a spolutvorcom stránky NASTOPE.SK je dlhoročný reportér Ivan Mego. Novinárske skúsenosti z TV Pohoda, TA3, TV JOJ, Plus JEDEN DEŇ, PLUS 7 DNÍ a TV Markíza sa teraz rozhodol pretaviť do projektu, ktorým chce ako novinár naplniť poslanie verejnej služby, spájať ľudí pre dobrú vec a posilniť tak dôveru v žurnalistiku, v políciu a justíciu.

Poďte spolu s nami tvoriť jedinečný portál NASTOPE.SK

Posielajte foto, video, tipy a informácie na: tipy@nastope.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Potvrdiť Čítať ďalej